6 Aralık 2012 Perşembe

pardooooon


Bu gün geçmişimi düşündüm. Onca anıyı tek tek indirdim raflardan her birinde yaşadığım tatlı ve acı anları tekrar seyre daldım.
 Ne çok anı taşıyormuş insan hayatında ve na kadar azını hatırlıyormuş. Ben şanslıyım bu konuda büyük bir dolabım var benim zihnimde her bir anıyı özenle yerleştiriyorum yerine ve özlem duyduğumda dönüp tekrar izleyebiliyorum. İne bildiğim kadar diplere indim çocukluk anılarıma, masumlar diyemem o zamandan nasıl bir çatlak olduğum belliymiş'te  kimse fark edememiş:) Yinede severim çocukluk anılarımı bana biraz hayal perest gelir ama ne yapalım hayal olmadan çocukluk olmuyor. 
 Birden 19'larımda ailemle yaşadıklarım geldi aklıma her bir gün ne kadar ağırmış nasıl kaldırmışım, ama iyi ki yaşamışım 7 yıldır kendime ait bir hayatım var hürüm, özgürüm birazda buruk :( 
 Aşk anılarına girmicem her biri bir birinden tatlı insanlar tanıdım ama biri fenaydı ya of başım döndü birden,
Son olarak yakın zamana göz attım korktuğum kabullenemediğim çoooook ama  çooooooook şey varmış son bir iki ayda şimdi kabul ediyorum ben koooocaman bir şapşalım tamam mı? 

Anılar dolabımı kapatmadan özenle bir yer daha açtım hissediyorum yakın zamanda güzel bir hayat daha yaşıcam,  bakarsınız taş gibi bir erkek bulurum ( bende ki  şans oda bana çarpar kafam yarılır ya , ayrı bir konu) bak şimiden söylüyorum bana kırmızı gül almayı unutma gülleri çok severim ben hele ki kırmızı gülleri birde jelibon vazgeçilmezim hımmmm ( unutma bunları valla taşmaş demem kafaanı kırarım).

Not : bunca ilişki yaşadım alttan alttan söyledim durdum kırmızı gülleri çooook severim diye alan çıkmadı.
Onca alması gereken dururken canım Mis Mariam aldı :) yerim kız seni
Dip Dip Not : Yahu biri şu çocuğa bir paket jelibonla bir tane gül alı versin yazıktır..... 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder